PETER SOBEK

Fotograf

Vojenský historický kalendár 2022

Milí priatelia,

minulý rok ma veľmi potešil váš záujem o kalendár s vojenskou historickou tématikou, preto som pre vás pripravil aj kalendár na rok 2022. Kalendár si zachoval svoj osvedčený formát, aj rovnaký kvalitný papier.

Ústredným motívom kalendára je zobrazenie vojakov v období 2. svetovej vojny a zastúpení sú v ňom príslušníci viacerých armád (československej, americkej, sovietskej a nemeckej).

V kalendári sú fotografie  ľudí, ktorí sú veľkí fanúšikovia a znalci vojenskej histórie, preto fotografie pôsobia veľmi autenticky a snažia sa o vyvolanie určitej emócie, ktorú dotvárajú citáty známych historických osobností.

Kalendáre sú vo formáte A3 na šírku, 13 listov (rozmer 470 x 300 mm, kvalitný 200g natieraný matný papier) a cena za 1 kus je 10,- EUR.

V prípade záujmu ma prosím neváhajte kontaktovať. Poprosím vás, v tejto ťažko predvídateľnej dobe, aby ste si objednávku kalendára nenechávali na poslednú chvíľu, nakoľko by sa z rôznych dôvovov nemusela stihnúť dotlač do konca roka.

Pozn. Ak premýšľate nad originálnym darčekom s vojenskou tematikou aj pre Vašich zahraničných priateľov alebo známych, v prípade dostatočného záujmu Vám rád vyrobím tento kalendár aj v anglickej verzii.

You may also like